Segmentowe bramy garażowe serii LPU40

Segmenty stalowe ocynkowane ogniowo, wypełnione pianką poliuretanową bez freonu, o grubości 42mm każdy od strony zewnętrznej w strukturze woodgrain (imitującej  charakterystykę drewna) lub alternatywnie w strukturze silkgrain (idealnie gładka blacha) od strony wewnętrznej w strukturze stucco. Dolny segment standardowo wyposażony w uszczelkę progową .Ościeżnica wykonana z cynkowanej ogniowo blachy stalowej w kolorze białym .Dostępne w podanych poniżej wzorach.

Przetłoczenia S, kolor biały RAL 9016

Przetłoczenia D, kolor biały RAL 9016

Przetłoczenia T, kolor biały RAL 9016

Przetłoczenia M, kolor biały RAL 9016

Przetłoczenia L, kolor biały RAL 9016

Niedroga, wytrzymała powierzchnia imitująca strukturę drewna, pozwala na bezproblemowe korygowanie drobnych uszkodzeń powłoki. Korzystna cenowo powierzchnia o delikatnej strukturze, szczególnie dobrze komponuje się z nowoczesną architekturą. Faliste przetłoczenia (tarka) wykonane z gładkiej blachy stalowej, tworzą ciekawą grę światła i cieni.

Półmatowa, elegancka gładka powierzchnia, z grubszej o 50% blachy; idealnie nadaje się do nowoczesnej architektury. Odporna na działanie promieni UV okleina foliowa wiernie oddaje charakter drewna, a antracytowa nadaje bramie szczególnej elegancji. Bramy wykonane z paneli z litego drewna skandynawskiego lub kanadyjskiego o przeważnie prostym przebiegu włókien.

Współczynnik izolacji cieplnej U wynosi – 1,30 W/m2K – dla zamontowanej bramy! 0,90 W/m2K – dla płyty bramy! 0,50 W/m2K – dla pojedynczego segmentu!

Dzięki automatycznemu ryglowaniu przy współpracy z automatem (patent firmy Hörmann) Państwa brama jest skutecznie chroniona przed podważeniem, także przy braku prądu. Takie rozwiązanie w kontekście braku potrzeby montowania klamki wśród wielu z naszych Klientów uwalnia wodze fantazji i pozwala na realizowanie poniższych idei:

Kolejny dostępny kolor RAL z oknami „sunrise” – czyż nie komponuje całości!

Bijący rekordy popularności „złoty dąb” tu w kasetonie – koniecznie sprawdź pozostałe dostępne OKLEINY.

Komfort i bezpieczeństwo w bramach

Termiczne oddzielenie ościeżnicy

Odporność na długie zawilgocenie

Specjalny profil z tworzywa sztucznego zapewnia termiczne oddzielenie ościeżnicy bramy od ściany budynku i zwiększa izolacyjność cieplną nawet o 15%. Stopka ościeżnicy wykonana z tworzywa sztucznego o wysokości 4 cm zabezpiecza bramę przed korozją nawet w przypadku długotrwałego zawilgocenia.

Bezpieczny system sprężyn

Praktyczne rozwiązania

Bramy segmentowe wyposażone obustronnie w mechanizm sprężyn skrętnych posiadają opatentowane zabezpieczenie na wypadek pęknięcia sprężyn. W bramie z drzwiami przejściowymi, wbudowane drzwi posiadają najazdowy próg ze stali nierdzewnej o wysokości do 10 mm, co ułatwia przejeżdżanie i przechodzenie.