Prospekty dla inwestorów indywidualnych

Tutaj mają Państwo możliwość zamówienia prospektów, zapisania dokumentacji w formacie PDF na twardym dysku komputera lub przeglądania prospektów w trybie online.

Do wyświetlenia i wydrukowania dokumentów w formacie PDF wymagany jest zainstalowany program Adobe Reader®tutaj można bezpłatnie pobrać program.

Bramy garażowe i napędy

Bramka LAN / WLAN BiSecur z aplikacją na smartfona
Do obsługi napędów, drzwi zewnętrznych i innych urządzeń – w każdym czasie i z dowolnego miejsca na świecie.
Garażowe bramy segmentowe
Bramy segmentowe otwierają się pionowo i pozostają pod stropem, oszczędzając miejsce. Dzięki takiej konstrukcji zapewniają maksymalną ilość miejsca zarówno w samym garażu, jak i przed nim.
Boczna brama segmentowa
Boczna brama segmentowa otwiera się na bok, dzięki czemu udostępnia pojazdom całą wysokość przejazdu, a ludziom ułatwia przechodzenie. Dostępna z optymalnie dopasowanym systemem napędu lub jako brama obsługiwana ręcznie.
Pobierz PDF Pobierz PDF Pobierz PDF
Garażowa brama rolowana RollMatic
Bramy rolowane RollMatic otwierają się pionowo, dzięki czemu niemal w ogóle nie zajmują miejsca w garażu. Takie rozwiązanie konstrukcyjne zapewnia maksymalną ilość miejsca na parkowanie zarówno w samym garażu, jaki i przed nim.
Bramy uchylne
Sprawdzona brama uchylna wychyla się na zewnątrz podczas otwierania, a następnie chowa pod stropem garażu. Ponad 20 wzorów bram ze stali i drewna zapewnia pełną swobodę aranżacji architektonicznej.
Napędy do bram garażowych i wjazdowych
Innowacyjna technika napędów do bram garażowych i wjazdowych, która sprawia, że życie staje się bardziej komfortowe i bezpieczne. Każdego dnia, niezależnie od pogody.
Pobierz PDF Pobierz PDF Pobierz PDF

Zewnętrzne drzwi wejściowe i drzwi wewnętrzne

Drewniane drzwi wewnętrzne
Wysokiej jakości drewniane drzwi wewnętrzne to nowy sposób na stworzenie przytulnego domu
Zewnętrzne drzwi wejściowe
Zewnętrzne drzwi wejściowe Hörmann mają swój wkład w budowanie tego, z czym nierozerwalnie wiążemy pojęcie domu: poczucia szczęścia, spokoju i bezpieczeństwa.
Drzwi zewnętrzne ThermoPlus / ThermoPro
Stalowe drzwi zewnętrzne Hörmann ThermoPlus/ThermoPro gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa i dobrą izolacyjność cieplną w atrakcyjnej cenie.
Pobierz PDF Pobierz PDF Pobierz PDF
Drzwi dla domu
Właściwe drzwi do każdego pomieszczenia w domu: do piwnicy, pracowni, pokojów dziecięcych i młodzieżowych, adaptowanych strychów oraz przejść między garażem a domem.
Drzwi wielofunkcyjne MZ Thermo / drzwi przeciwwłamaniowe KSI Thermo
Oszczędzanie energii? Nic prostszego! O 30% lepsza izolacyjność cieplna drzwi do ogrzewanych pomieszczeń przydomowych lub piwnic.
Napęd PortaMatic do drzwi wewnętrznych
dla budownictwa mieszkaniowego wolnego od barier
Pobierz PDF Pobierz PDF Pobierz PDF