Bramy przemysłowe

DECOTHERM A/S/E – aluminium / stal „full-hard” / stal nierdzewna

Decotherm® A //NOWOŚĆ
Inteligentny lekki profil aluminiowy, naturalnie gładki lub malowany, zalecany do bram o maksymalnych wymiarach 4 x 4 m, zmniejsza zużycie i wycisza pracę bramy.
Decotherm® S Profile
wykonane ze specjalnej stali „full-hard” są szczególnie odporne na uszkodzenia podczas transportu, montażu i eksploatacji. Do wyboru z powłoką malarską lub bez. Dostępne w bramach o wymiarach do 8 x 9 m.
Decotherm® E //NOWOŚĆ

Nowe profile ze stali nierdzewnej są szczególnie zalecane do bram, których podstawowym kryterium jest zwiększona odporność na korozję lub szlachetny wygląd powłoki metalicznej. Gładka powierzchnia pokryta lakierem ochronnym pozostaje atrakcyjna przez bardzo długi czas. Dostępne w bramach o wymiarach do 5 x 4,5 m.

HR 116  A/S – ocieplana o podwójnych ściankach

HR 116 A – Dwie wersje wykonania z aluminium
1. aluminium, w strukturze stucco (bez powłoki malarskiej). Ten rodzaj powierzchni sprawia, że pancerz bramy jest bardziej odporny na wpływy warunków atmosferycznych, a drobnych uszkodzeń w ogóle nie widać.
2. aluminium, powlekane metodą coil-coating. Ta obustronna powłoka malarska zabezpiecza powierzchnię przed działaniem warunków pogodowych przez długie lata, dodatkowo jest wzmocniona lakierem ochronnym z cząsteczkami poliamidu. Powoduje także zmniejszenie tarcia i wyciszenie pracy bramy. Jest to szczególnie ważna zaleta w przypadku garaży podziemnych i wymogów w zakresie dźwiękoszczelności.

HR 116 S – Wytrzymała wersja wykonania ze stali

Ciężka wersja bramy z ocynkowanej blachy stalowej jest szczególnie nadaje się do trudnych warunków codziennej eksploatacji.

HR 120  A/S – klasyczna brama do nieogrzewanych hal i trudnych warunków eksploatacyjnych

HR 120 A – Dwie wersje wykonania z aluminium

1. gładkie aluminium – Standardowa powierzchnia do stosowania w nieogrzewanych halach.

2. aluminium, powlekane metodą coil-coating – Wysokiej jakości powłoka zewnętrzna stanowi długotrwałą ochronę przed niekorzystnym wpływem warunków pogodowych, dzięki temu brama przez wiele lat zachowa estetyczny wygląd. Dodatkowo wzmocniona jest lakierem ochronnym zawierającym cząsteczki poliamidu, co zmniejsza tarcie i odgłosy pracującej bramy. HR 120 S – Wytrzymała wersja bramy ze stali. Ten typ ciężkiej bramy stalowej z ocynkowanego materiału polecamy, jeśli głównym wymogiem inwestora jest wytrzymałość bramy.