Prospekty dla przedsiębiorców, przemysłu, sektora publicznego

Tutaj mają Państwo możliwość zamówienia prospektów, zapisania dokumentacji w formacie PDF na twardym dysku komputera lub przeglądania prospektów w trybie online.

Do wyświetlenia i wydrukowania dokumentów w formacie PDF wymagany jest zainstalowany program Adobe Reader®tutaj można bezpłatnie pobrać program.

Bramy garażowe i napędy

Garażowe bramy segmentowe
Bramy segmentowe otwierają się pionowo i pozostają pod stropem, oszczędzając miejsce. Dzięki takiej konstrukcji zapewniają maksymalną ilość miejsca zarówno w samym garażu, jak i przed nim.
Boczna brama segmentowa
Boczna brama segmentowa otwiera się na bok, dzięki czemu udostępnia pojazdom całą wysokość przejazdu, a ludziom ułatwia przechodzenie. Dostępna z optymalnie dopasowanym systemem napędu lub jako brama obsługiwana ręcznie.
Garażowa brama rolowana RollMatic
Bramy rolowane RollMatic otwierają się pionowo, dzięki czemu niemal w ogóle nie zajmują miejsca w garażu. Takie rozwiązanie konstrukcyjne zapewnia maksymalną ilość miejsca na parkowanie zarówno w samym garażu, jaki i przed nim.
Pobierz PDF Pobierz PDF Pobierz PDF
Bramy uchylne
Sprawdzona brama uchylna wychyla się na zewnątrz podczas otwierania, a następnie chowa pod stropem garażu. Ponad 20 wzorów bram ze stali i drewna zapewnia pełną swobodę aranżacji architektonicznej.
Napędy do bram garażowych i wjazdowych
Innowacyjna technika napędów do bram garażowych i wjazdowych, która sprawia, że życie staje się bardziej komfortowe i bezpieczne. Każdego dnia, niezależnie od pogody.
Bramka LAN / WLAN BiSecur z aplikacją na smartfona
Do obsługi napędów, drzwi zewnętrznych i innych urządzeń – w każdym czasie i z dowolnego miejsca na świecie.
Pobierz PDF Pobierz PDF Pobierz PDF

Zewnętrzne drzwi wejściowe i drzwi wewnętrzne

Drewniane drzwi wewnętrzne
Wysokiej jakości drewniane drzwi wewnętrzne to nowy sposób na stworzenie przytulnego domu
Zewnętrzne drzwi wejściowe
Zewnętrzne drzwi wejściowe Hörmann mają swój wkład w budowanie tego, z czym nierozerwalnie wiążemy pojęcie domu: poczucia szczęścia, spokoju i bezpieczeństwa.
Drzwi zewnętrzne ThermoPlus / ThermoPro
Stalowe drzwi zewnętrzne Hörmann ThermoPlus/ThermoPro gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa i dobrą izolacyjność cieplną w atrakcyjnej cenie.
Pobierz PDF Pobierz PDF Pobierz PDF
Napęd PortaMatic do drzwi wewnętrznych
dla budownictwa mieszkaniowego wolnego od barier
Drzwi dla domu
Właściwe drzwi do każdego pomieszczenia w domu: do piwnicy, pracowni, pokojów dziecięcych i młodzieżowych, adaptowanych strychów oraz przejść między garażem a domem.
Pobierz PDF Pobierz PDF

Drzwi przeciwpożarowe i wielofunkcyjne

Drzwi obiektowe ze stali
Stalowe drzwi charakteryzują się jednolitym wzornictwem i pełnią dokładnie takie funkcje, jakich się od nich oczekuje: drzwi przeciwpożarowe w klasach EI30, EI60, EI90. Drzwi dymoszczelne, dźwiękoszczelne i przeciwwłamaniowe.
Drzwi dla budownictwa obiektowego
Bogata oferta drzwi wewnętrznych i zewnętrznych firmy Hörmann: wytrzymałe drzwi wewnętrzne, bezpieczne drzwi wejściowe do mieszkań, całkowicie przeszklone drzwi biurowe i izolowane termicznie drzwi zewnętrzne.
Aluminiowe zamkniecia przeciwpozarowe i dymoszczelne
Całkowicie przeszklone elementy w konstrukcji ramowej z profili: firma Hörmann stworzyła ofertę zamknięć przeciwpożarowych harmonijnie dopasowanych do wszelkich ambitnych rozwiązań architektonicznych w budownictwie obiektowym.
Pobierz PDF Pobierz PDF Pobierz PDF

Bramy przemysłowe i technika przeładunku

Przemysłowe bramy segmentowe
Wyznaczają przyszłe trendy, zajmują mało miejsca. Niepowtarzalna, bogata oferta przemysłowych bram segmentowych Hörmann. Odpowiednia brama do każdego zastosowania.
Przemysłowe bramy i kraty rolowane
Bramy rolowane i kraty rolowane Hörmann wykonane z aluminium lub stali są szczególnie wytrzymałe i niezawodne w trudnych warunkach codziennej eksploatacji.
Kraty rolowane RollMatic
Kompaktowa konstrukcja sprawia, że ta krata rolowana nadaje się szczególnie do zamykania niedużych wejść do sklepów nawet przy ograniczonej ilości wolnego miejsca.
Pobierz PDF Pobierz PDF Pobierz PDF
Bramy szybkobieżne
Bramy szybkobieżne przeznaczone do montażu wewnątrz, jak i w charakterze zamknięć zewnętrznych optymalizują komunikację i przepływ materiałów oraz ograniczają straty energii.
Technika przeładunku
Kompleksowa oferta firmy Hörmann obejmuje perfekcyjnie dopasowany system ramp przeładunkowych, uszczelnień bram i domków przeładunkowych własnej produkcji.
Bramy do garaży zbiorczych ET 500 / ST 500
Bramy Hörmann do garaży zbiorczych charakteryzuje optymalna ekonomiczność, niezawodne bezpieczeństwo działania, a także ekstremalnie cicha praca nawet przy dużej częstotliwości użytkowania.
Pobierz PDF Pobierz PDF Pobierz PDF
Systemy bram do garaży zbiorczych
Bramy, napędy i sterowania do garaży zbiorczych od jednego producenta. Bramy i napędy firmy Hörmann zawsze podlegają badaniom i certyfikacji jako całość.
Bramy przesuwne FST
Firma Hörmann oferuje do wszystkich sektorów w obiektach niezawodne 1- i 2-skrzydłowe bramy przesuwne dobrane odpowiednio do sposobu eksploatacji i poziomu ryzyka w zależności od obciążenia ogniowego.
Bramy wahadłowe i kurtyny paskowe
Bramy wahadłowe i kurtyny paskowe: uniwersalne rozwiązania, które potrzebują niewiele miejsca na montaż.
Pobierz PDF Pobierz PDF Pobierz PDF

Inne

Produkty dla budownictwa obiektowego
Produkty dla budownictwa obiektowego: systemy bram przemysłowych, technika przeładunku, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, elementy przeciwpożarowe i elementy w konstrukcji ramowej z profili.
Produkty dla budownictwa mieszkaniowego
Produkty dla budownictwa mieszkaniowego: bramy garażowe, napędy, zewnętrzne drzwi wejściowe i drzwi ze stali.
Stalowe ościeżnice
Hörmann oferuje optymalny wybór ościeżnic stalowych przeznaczonych do zabudowy w ścianach litych i gipsowo-kartonowych.
Pobierz PDF Pobierz PDF Pobierz PDF